Béton brut

Technologiczne cudo trafia wreszcie do Polski

2008-05-16

Współobywatele! Nie musicie już dłużej czekać, ślinić się do youtubowych klipów pokazujących obraz waszych marzeń. Dość przeglądania sieci w poszukiwaniu tanich podróbek, wyglądających tylko podobnie, a nie dających tego samego komfortu używania!

Dołączyliśmy wreszcie do tej części kontynentu — lub, nie bójmy się tego powiedzieć! — świata, nie będącej technologicznym zadupiem!

Prosty interface, zwiększona produktywność, styl i marka, która zapewni Wam powodzenie tak w życiu zawodowym jak i seksualnym.

Napisałem tę notkę z czystej miłości do technologii i dlatego, że rozpoznaje momenty przełomowe. Momenty przełomowe to te, które zwiększają mi lans o kilka punktów. Przejdźmy teraz do rzeczy najważniejszej, opisu technologicznego:

Stoły do lagowania 1 i rozkrawania Ocean to profesjonalne rozwiązanie znajdujące zastosowanie w przemyśle odzieżowym, bieliźniarskim, branży meblarskiej, sportowej i innych. Precyzja wykonania, stabilność konstrukcji oraz ilość możliwych opcji wyposażenia, to cechy wyróżniające zestaw Ocean na polskim rynku.
Zestaw cechuje się nowoczesną, stabilną konstrukcją, zapewniającą wygodę oraz trwałość użytkowania. Modułowa budowa pozwala dowolnie rozbudować system w zależności od potrzeb, ułatwia też transport i montaż zestawu w krojowni.

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i może być wykonywana tylko przez jedną osobę. **Podstawowe cechy zestawu i możliwe opcje wyposażenia:** - dowolne długości i dwie szerokości zestawu, - solidna konstrukcja ze stalowych profili, - tory jezdne ze stali ocynkowanej lub chromowej, - regulacja wysokości stołu, - profesjonalny odkrawacz ręczny lub automatyczny, - listwa przytrzymująca materiał, - prowadnik rolkowy odkrawacza, - rolki prasujące rozwijany materiał, - belka obrotowa lagowarki, - dolne półki pomocnicze o grubości 18 mm, - płyta do rozwijania materiału, - kosz do rozwijania materiału, - dodatkowa rura do rozwijania materiału. **W skład podstawowego zestawu wchodzą:** - stół krojczy na stelażu stalowym, - blat obramowany taśmą PCV 2 mm, - lagownica ręczna, - tor jezdny ze stali ocynkowanej, - listwa dociskowa, - odkrawacz automatyczny Long Ocean DYDB-2, - prowadnik rolkowy odkrawacza.
Wreszcie stół krawiecki na miarę naszych potrzeb!
  1. tekst skradziony firmie [Samex](http://samex.com.pl), za pozwoleniem Ważnych Czynników, dziękujemy