Listy z odnośnikami. Do czytania.

Zapisz się (bądź wypisz!) używając tego prostego formularza!

0x10 Zaćmienie (w głowie) | wróć

            To lato osiągnęło swój wiek średni i od razu zaczęło wątpić w swoją jurność więc raczy nas tymi 29°C udowadniając, że jeszcze może.

## Inside China’s Dystopian Dreams: A.I., Shame and Lots of Cameras
https://www.nytimes.com/2018/07/08/business/china-surveillance-technology.html

Autonomiczne samochody, gadżety nasłuchujące w domach w nadziei, że będą mogły coś opchnąć frajerom, który te koniki trojańskie wnieśli (i jeszcze zapłacili cieślom!) — to wszystko teraźniejszość. Chiny, podobnie jak inne kraje azjatyckie, potrafią łączyć modernizm z tradycją — ten talent pozwolił im na wynalezienie czegoś, co będzie przełomem w historii kontroli ludzkości.

*Elektryczne Sąsiadki Wsparte Na Poduszkach Wyglądające z Okna, Oceniające Cię.*

Niestety, systemy elektroniczne odziedziczyły cechy swoich twórców i motłoch motywowany komputerowo jest tak samo bezlitosny, anonimowy i często się myli.

Jestem pewien, że następna wersja zaktualizuje obecne problemy i trafimy z "1984" wprost do "Brave New World", co uznamy za znaczną poprawę, gdyż jesteśmy istotami z natury relatywistycznymi.

## My Gucci Addiction
https://www.gq.com/story/buzz-bissinger-shopaholic-gucci-addiction?printable=true

To jeden z tych artykułów, które pozwalają mi osiągnąć katharsis. Patrzcie na tego gościa wydającego absurdalne pieniądze na ubrania. I nie po to żeby pragmatycznie chronić się przed elementami natury i nas przed zgorszeniem na widok genitaliów.

Wydaje żeby się czuć lepiej! Żeby mu schlebiano. Ludzki odpad.

I ja też wtedy czuję się lepiej, mimo że mam w szufladzie atrament, który kosztował też dużo, za dużo. Ale czuję się z nim lepiej, ale jeszcze lepiej gdy mogę pogardzać inną ofiarą.

### Wolniej

Samopromocja. https://fuse.pl/beton/wolniej.html